Prindi

Tallinna ettevõtluspäeval sõitsid Viru keskuse katusel vormelid14.10.2009

Tallinna ettevõtluspäeval 08.10.2009 toimunud arvukate ürituste kõrval korraldas TTK Hotel Viru Konverentsikeskuses ürituse „Inseneritöö kvaliteedi tõstmine ja Formula Student demo“.
TTÜ emeriitprofessor Vello Reedik käsitles oma loengus 15 aasta jooksul TTÜ masinaehituse instituudis uuritud kehva inseneritöö põhjuseid. Töö tulemusena on välja selgitatud inimlike vigade ja eksimuste, aga samuti liidetavate tehnoloogiate vigadest tekkinud kvaliteedihäirete spekter. Reedik tutvustas keerukate interdistsiplinaarsete süsteemide projekteerimise sünergiapõhist metoodikat, mis tagab toodete konkurentsivõimelise kvaliteedi turul.
Vormelauto projekteerimise, ehitamise ja võistlemise kogemusi tutvustasid TTÜ ja TTK vormelitiimi liikmed. Erakorralise võimalusena demonstreeris FS Team Tallinn kahe valminud vormeli sõitu Viru keskuse parkimismaja 4. korrusel.

Kuuendat aastat toimunud Tallinna ettevõtluspäeva peaeesmärgiks oli tunnustada ning väärtustada ettevõtjaid ja ettevõtlikku elustiili ning julgustada linlasi tegelema ettevõtlusega.


  • Jaga: