Prindi

Tallinna Tehnikakõrgkool pidas rattapäeva12.03.2012

TTK pidas 06.03.2012 rattapäeva „Jalgratas on pop!“, millel käsitleti kõike jalgratastega seonduvat- liiklusohutust, Tallinnas jalgrattaga ringi sõitvat kiirabi, mägijalgrattaid, Väike-Ameerika tänava uut liikluskorraldust, uhhuduuri läbi sõitnud jalgratturi muljeid ja meenutusi.Teist aastat järjest toimuva ürituse korraldusmeeskonda kuulusid ehitusteaduskonna teedeehituse 3. kursuse tudengid Tõnis Pihlamägi, Martin Veltmann, Märt Lõhmus, Roland Lindeburg, Kaido Liik, Rauno Lee, Priit Karotamm, kelle juhendaja oli rajatiste õppetooli lektor Karel Saar. Päeva viis läbi teedeehituse 4. kursuse tudeng Karl Pütsep.
Üritusel oli väljas ka vanade jalgrataste näitus, mida iga asjast huvitundev inimene sai uurida. Jalgrattad olid toodud Haapsalust, kus neid kogutakse ja restaureeritakse. Uudistamiseks oli ligi 20 ratast, millest vanimad olid valminud üle poole sajandi tagasi. Läbi päeva pidasid ettekandeid Politsei- ja Piirivalveamet, Tallinna Kiirabi, Dohnhilli klubi Freedown, Meelis Joonsaar (TEI üliõpilane) ja Kristjan Prii (EA üliõpilane) uhhuduurist.
Päevale pani punkti Renate, kes esmakordselt esitas suurema publiku ees oma lugusid end ise klaveril saates. Ürituse sponsoriteks olid Reval Sport ja TTÜ Spordikeskus, kes jagasid auhindu mängude võitjatele.


  • Jaga: