Prindi

Tänukirja üleandmine Teadlik Valik kampaanias osalenud üliõpilastele26.05.2008

TTK rektor Arvi Altmäe andis kaheksale üliõpilasele tänukirja, kes osalesid 2007/2008. õppeaastal aktiivselt rakenduskõrgkoolide ühiskampaanias Teadlik Valik.Lõppeval õppeaastal toimus sügis- ja kevadperioodil kokku 14 väljasõitu, neist kaks kahepäevased. Väljasõidud hõlmasid lisaks maakondadele ka Tallinna eesti- ja venekeelseid gümnaasiume. Väljasõitudes osales 8 üliõpilast ehitus- (2), transpordi- (2), mehaanika- (2) ning rõiva- ja tekstiiliteaduskonnast (2). A. Altmäe sõnul on tegemist õilsa teoga, et noored ise lähevad ja räägivad õpilastele, kus ja mida nad õpivad. Eesti riigis on suur vajadus tehnikavaldkonna kõrgharidusega inseneride järele ja see suureneb aastatega pidevalt. Rektori sõnul antakse tavaliselt tänukirju vaid akadeemilisele personalile, kuid seekord on tegemist erandiga.
Ehitusteaduskonna hoonete ehituse õppekava üliõpilane Oliver Raik oskas ühendada väljasõidud, õppimise ja ka töötamise kokku kuuel sõidul (neist kahel kahepäevasel).
Teadliku Valiku sõitudel käisid veel Natalja Ilavskaja EI, Hendrik Ross MI, Signe Kirt ja Katrin Tammik tekstiiliteaduskonnast, Vitali Petrov TI, Nadežda Kolesnik LI ja Kaia Kuusalu LI. Rektor andis koos tänukirjaga üliõpilastele ka mälestuseseme ja kostitas tordiga.


  • Jaga: