Prindi

Tehnokeskusest sai ERRi saateköök13.03.2012

TTK transporditeaduskonna tehnokeskuses toimus 10.03.2012 Eesti Rahvusringhäälingu telesaate Rakett 69 kolmeteistkümnenda saate salvestus.

Tegu on gümnaasiumiõpilaste hulgas populaarse võistlusmänguga. Seekord oli teemaks autondus. Kui meie Formula Studenti meeskond oli saates osalemisega nõus, siis neile lisandus ka transporditeaduskonna autonduse õppetool. Ühe kohtunikuna astus üles autonduse õppetooli hoidja Sven Andresen.

Saate ettevalmistusel koostati kolm ülesannet. Esimeseks tuli määrata vormelauto massikese; teiseks tuli määrata auto mootori võimsus; kolmas ülesanne eeldas käteosavust ja head ettekujutust akustikast, sest ehitada tuli summuti.

TTK autonduse õppetool pakkus osalistele pingelise võistluspäeva ja aitas välja sõeluda parimad. Omaette elu oli telesalvestus ise. Meie toimkond sai tõelise televisiooni köögipoole koolituse. Tänan abi eest kogu meeskonda, panime kõik suure ja võrdse panuse reklaamimaks kõrgkooli ja rakenduskõrgharidust tervikuna. (ülevaade Sven Andresenilt)


  • Jaga: