Prindi

TTK infopäev Pärnumaa Kutsehariduskeskuses oli rahvarohke04.02.2010

TTK ja Pärnumaa Kutsehariduskeskuse koostöös toimus 03.02.2010 keskuses infopäev, millel osalesid eeskätt viimaste kursuste õpilased. Menukas üritus algas TTK ja teaduskondade plakatite püsinäituse avamisega, mil sõna said keskuse direktor Riina Müürsepp ja TTK transporditeaduskonna dekaan Priit Siitan. Plakatid jäävad keskusele kingituseks ja infoallikaks huvilistele.Keskuse vestibüülis oli infolaud TTK reklaammaterjalidega ja aukohal vormeli prototüüp, millega käidi agaralt tutvumas. Õpilasi tervitas trepimademel mehaanikateaduskonna üliõpilaste konstrueeritud ja ehitatud sipelgas Sass, kes oli paariks tunniks hõivanud keskuse direktori tavapärase koha, kus ta hommikul õpilasi tervitab. Rõiva- ja tekstiiliteaduskonna tüdrukud demonstreerisid aplausi ja hõigete saatel teaduskonna üliõpilaste kavandatud ja õmmeldud rõivaid.
Vormeli meeskonna tiimi liige Kristjan andis ülevaate Formula Studenti projektist ja tulevikukavadest, autonduse õppetooli hoidja Sven Andresen rääkis õppetooli tegemistest ja koostööst Toyota Balticuga. Janek ehitusteaduskonnast tutvustas õppekavasid ja termokaamera tööd. Rakendusgeodeesia tudengid Meelis ja Ahto selgitasid aparaadi peal elektrontahhümeetri tööpõhimõtteid. Seejärel oli esinemisjärjekord vastuvõtuspetsialisti Tiiu Rivise käes, kes kutsus abilisteks 1. kursuse üliõpilased Siimu ja Priidu, kes on TTKsse astunud kutsehariduskeskusest. Ühiselt vaadati läbi vastuvõtu etapid ja poisid andsid endistele koolikaaslastele ülevaate koolielust- ja melust.

Pärnus käinud TTK meeskond tänab kutsehariduskeskuse juhtkonda ja õpilasi südamliku vastuvõtu eest ja ootab kevadel lõpetanuid kandideerima rakenduskõrgharidusõppesse.


  • Jaga: