Prindi

TTK meeskond saavutas CADrina 2012 võistlusel teise koha26.11.2012

Kadrina Keskkool korraldas 23.11.2012 juba kolmandat korda Eestis võistluse CADrina 2012 (CAD joonestamise võistlus), mille eesmärk on propageerida insenergraafika oskusi ja seeläbi tehnilist haridust Eesti noorte hulgas. Võistlusele oli Kadrina abiturientide kõrval kutsutud TTK, TTÜ ja Salpause Koolituskeskuse (Soome) meeskonnad. TTK võistkond pälvis teise koha. Teise koha auhind oli 500 eurot (IT shop kinkekaart). Võistkonna plakat  sai hindamisel esimese koha, auhinnaks pliiatshiired kõigile.  Lisaks saadi esimese etapi võidu eriauhind võistlejale, milleks oli professionaalse inseneri kruus.

TTK võistkonnas astusid üles hoonete ehituse õppekava üliõpilased Ragnar Luigand (EI 51), Tanel Oberg (EI 52) ja Marten Merila (EI 51). Abikohtunik oli TTK poolt Rünno Nukke (EI 51) ja võistkonna juhendaja Jaak Jaanus.

 

Võistluse võitis Kadrina Keskkool, TTÜ jäi kolmandaks ja Salpause Koolituskeskus neljandaks.
CADrina 2012 raames oli Kadrina Keskkoolis uudistada ka TTK ja TTÜ ühismeeskonna Formula Student Team Tallinn vormel ning TTK rõiva- ja tekstiiliteaduskond viis läbi õpitoa „Kadrina Kadri – eile, täna, homme!“


  • Jaga: