Prindi

TTK oli Teeviidal kõigi aegade suurima boksiga10.12.2009

TTK osales traditsiooniliselt oma boksiga Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 03.-05.12.2009 toimunud noorte infomessil TEEVIIT 2009. Kolme päeva jooksul said tuhanded õpilased infot õppimisvõimaluste ja õppekavade kohta Tallinna Tehnikakõrgkoolis.

Kuna TTK näitas ka TTÜ/TTK Formula Student Teami konstrueeritud ja ehitatud vormeltüüpi auto prototüüpi, mis oli järjekorras juba teine, siis oli vaja eksponeerimiseks ka pinda, et kõik vajalik lahedalt ära mahuks.

TTK traditsioonilise roheliste püramiidriiulite kõrval oli koha saanud ka tehnomaterjalide ja turunduse 2. kursuse tudengite kavandatud ja keevitatud maskottsipelgas Sass, kes tervitas möödujaid käeviibutusega ja jagas flaiereid. Ringi käis ka sügisel uue kuue saanud TTK maskott Ants (Andekas Nutikas TTK Sipelgas), kes maskottide šõul jäi silma oma soliidse rohelise välimuse ja tantsuoskusega.

Lisaks silmast-silma teavitamisele jätkus huvilistele erialasid ja vastuvõttu tutvustavat bukletti, plakateid, kleepekaid, püramiidlauakalendreid, pliiatseid ja Noore Inseneri lõputööde erinumbrit, kus sai ülevaate, milliste töödega kõrgkool lõpetatakse.
Noortega suhtlesid ja nõu andsid tudengid Maiu, Jaana, Stella, Siim, Indrek jne. Vormelihuvilisi teavitasid oma tegemistest ja auto tehnilistest parameetritest ning tulevikuplaanidest vormeli tiimi asjatundlikud liikmed.

Reedel said messikülastajad näha messi laval rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini 3. kursuse üliõpilaste moeshow’d, kus näidati kuut kollektsiooni. Esinemine läks hoogsalt ja menukalt.

TTK osales ka Tallinna Ettevõtlusameti eestvõtmisel õpilastele korraldatud Kutselabori menukas mängus Kaup kiirelt kätte!, kus logistika eriala tudengid juhendasid osavõtjaid mängu läbiviimisel ja kaup liikus mööda pikka rullidega linti, mida sai vajadusel venitada ja jälle kokku lükata. Kaubalint oli messile viidud TTK logistikalaborist.


  • Jaga: