Prindi

TTK sõlmis koostööleppe Tai Rajamangala Phra Nakhoni Tehnikaülikooliga31.05.2012

21.05.2012 külastas TTKd Tai ülikooli Rajamangala University of Technology Phra Nakhon (RMUTP) 15-liikmeline delegatsioon eesotsas ülikooli presidendiga. Visiidi käigus kirjutasid rektor Enno Lend ja RMUTPi president Duangsuda Taechotriote alla koostöömemorandumile, samuti tutvusid külalised lähemalt TTK laborite ning rõiva- ja tekstiiliteaduskonnaga.

Koostöölepe RMUTPiga aitab kaasa TTK rahvusvahelistumisele ning on teerajajaks koostöös Aasia partneritega. RMUTP asub Bangkokis Phra Nakhoni linnaosas ja seal õpib 13 000 tudengit. Koos kaheksa Tai kõrgkooliga moodustab RMUTP endisi tehnoloogiainstituute ühendava organisatsiooni Rajamangla Tehnikaülikool.
RMUTP rajati 1975. aastal tehnoloogiainstituudina, alates 2005. aastast tegutsetakse kõrgkoolina. Kõrgkooli erialavaldkondadeks on masinaehitus, arhitektuur ja disain, tekstiilitootmine, turism ja rahvusvahelised suhted, informaatika, keskkonnatehnoloogia, ärijuhtimine, kommunikatsioonitehnoloogia, toiduainete tehnoloogia ning tehnoloogiaalade õpetajakoolitus. (ülevaate tegi rahvusvaheliste suhete juht Triin Thalheim)

http://www.rmutp.ac.th/en/


  • Jaga: