Prindi

TTK tudengid tantsisid ballil Tartus21.12.2012

Ühel lumisel talvepäeval võtsid viis TTK tudengit ette sõidu Tallinnast Tartusse. 01.12.2012 pidas Tartu Ülikooli üliõpilaskond oma 93. sünnipäeva. Pidu peeti sel korral maha eriti suurejooneliselt Vanemuise kontserdimajas, kuhu oli kogunenud akadeemiline eliit ning ka mõned üliõpilased.

Varasemalt on kõiksugu ballid ja muud peened üritused jäänud tahaplaanile. Tudengile kombeks, läheb mõte kohe selle peale, kas sellise ürituse jaoks ikka sobivaid riideid leidub, kas tantsusammud ikka selged jne. Sel korral mindi huviga ja huvi oli suur. Kleidid leitud või tehtud, lipsud sirged ja silutud soengud peas – olime kohal ja tegime ka mõned tantsud.

Üritus oli väga muljetavaldav. Esinesid mitmed tuntud artistid, nende seas näiteks Birgit Õigemeel koos swingorkestriga. Rahvast oli palju ja meeleolu oli hea. Siiski peab ära märkima, et lihttudengid nagu me oleme, polnud me harjunud nii glamuurse peoga, ning pärast õnnesoove ja tantsusid, seadsime oma sammud edasi häid mõtteid otsima heade mõtete linnast. ((Üliõpilasesinduse kokkuvõte)


  • Jaga: