Prindi

TTK tudengid võitsid suvemängudel viis ala18.07.2011

Juuli alguses toimunud XII Üliõpilaste Suvemängud Käärikul on läbi saanud ja kohal oli läbi aegade rekordarv tudengeid – 850. See aasta võisteldi nii traditsiooniliseks saanud spordi ja meelelahutuslikel aladel, kuid ka paaril uudisalal, mis olid välja pakkunud erinevad kõrgkoolid.Neist üheks kõige huvitavamaks võib lugeda “Tõus Tarkuse mäele pole meelakkumine”, kus mehed pidid naised sülle võtma ja märjakskastetud kilega kaetud mäest üles minema.
TTK üliõpilased suutsid ära võita koguni viis ala: leilivõistlus (meeste arvestus), tänavahoki, kergejõustiku non-stop, vettehüpped ehk parima kõhuka võistlus ja mini-jalgpalli, milles oli Kaarel Kruuse turniiri parim väravavaht ja ei lasknud ühtegi väravat meile lüüa. Üldarvestuses kordasime eelmise aasta tulemusi, aktiivsuses 5. koht ja tulemuste poolest 7. koht.

Kõik, kes kohal olid, võivad kinnitada, et tegu oli ühe parima üritusega sellel aastal ja kindlasti läheb enamus ka järgmisel aastal Käärikule võistlema ja omadele kaasaelama. (ülevaate tegi üliõpilasesindus)


  • Jaga: