Prindi

TTK tutvustas Teeviidal kõrgkooli09.12.2010

TTK osales kolmest küljest avatud boksiga Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses 02.-04.12.2010 toimunud noorte infomessil TEEVIIT 2010. Kolme päeva jooksul said tuhanded õpilased infot õppimisvõimaluste ja õppekavade kohta Tallinna Tehnikakõrgkoolis.Traditsioonilise TTK infopüramiidi kõrval oli eksponeeritud ka TTÜ/TTK Formula Student Teami konstrueeritud ja ehitatud vormeltüüpi auto prototüüp ning sellele vastukaaluks kaks mannekeeni moeshow rõivastega. Boksis sai vaadata ka suurelt teleriekraanilt TTKd tutvustavat videot. Messikeskuses jalutas ringi ka TTK maskott Ants (Andekas Nutikas TTK Sipelgas), kes osales ka maskottide šõul.

Lisaks silmast-silma teavitamisele jätkus huvilistele õppekavasid ja vastuvõttu tutvustavat bukletti, erinevate sipelgatega kleepekaid, püramiidlauakalendreid ja pliiatseid.
Noortega suhtlesid ja nõu andsid tudengid Martin, Mariann, Stella, Siim, Karl ja Rauno. Vormelihuvilisi teavitasid oma tegemistest ja auto tehnilistest parameetritest ning tulevikuplaanidest vormeli tiimi asjatundlikud liikmed.

Reedel said messikülastajad näha messilaval rõiva- ja tekstiiliteaduskonna rõivaste tehnilise disaini 3. kursuse üliõpilaste moeshow’d, kus näidati fantaasiakollektsiooni.

TTK osales ka Tallinna Ettevõtlusameti eestvõtmisel õpilastele korraldatud Kutselabori menukas mängus Kaup kiirelt kätte!, kus logistikatudengid juhendasid osavõtjaid mängu läbiviimisel ja kaup liikus mööda pikka rullidega linti, mida sai vajadusel venitada ja jälle kokku lükata. Kaubalint oli messile viidud TTK logistikalaborist.


  • Jaga: