Prindi

TTK üliõpilaselamu renoveerimise seis ja majutus 2012 sügissemestril16.05.2012

TTK üliõpilaselamu renoveerimine edeneb planeeritud tempos.

Ehitustööde maht ja kulgemine
CO2 projekti raames teostatakse hoone fassaadi ja katuse soojustamine, küttetorustiku renoveerimine ja ventilatsiooni väljaehitamine. Siseviimistlust teostatakse abitööna eelpool toodud töödega kaasnevate viimistluskahjustuste likvideerimiseks.Kõrgkooli omavahenditest renoveeritakse 60 boksi (240 majutuskoha) sanitaarruumid ja viimistletakse aknapaled. Kõik koridorid, trepikojad ja toad jäävad kahjuks renoveerimata.

Majutus 2012. a sügisel
Tehtud töödele kasutusloa saamisel saab kõrgkool majutada 240 üliõpilast, mis on vähem kui on vajadus. Majutusavalduste vastuvõtt perioodil 13.08.2012 – 27.08.2012. Kogu vajalik informatsioon hakkab olema kättesaadav www.tktk.ee/yliopilaselamu rubriigis.

Üliõpilastel, kes elavad hetkel teiste kõrgkoolide üliõpilaselamutes, palume mitte kiirustada oma rendilepingute lõpetamisega. Reeglina ükski üliõpilaselamu ei eralda teiste kõrgkoolide üliõpilastele kohti enne, kui majutusperiood on alanud ning ka siis on väga keeruline kohta saada.

Kõigepealt on õige teha TTKle majutustaotlus ja alles positiivse vastuse saamise korral alustada olemasoleva rendilepingu lõpetamist.


  • Jaga: