Prindi

TTK üliõpilaselamus algavad kevadel renoveerimistööd14.01.2011

Riigi Kinnisvara AS hakkab CO2 projekti raames renoveerima TTK üliõpilaselamut. Planeeritud ehitustööde aeg on 01.05.2011 – 31.12.2011.

CO2 projekti raames soojustatakse hoone fassaad ja katus, rekonstrueeritakse küttetorustik ja ehitatakse välja ventilatsioon, teostatakse elektritööd ja kasutusloa saamiseks vajalikud tööd. Siseviimistlust tehakse abitööna eelnevate töödega kaasnevate viimistluskahjustuste likvideerimiseks.

Seoses renoveerimisega on vajalik üliõpilaselamu ruumide vabastamine 1. maiks 2011. Renoveerimise ajal peab terve maja elanikest tühi olema, et ehitustöid mitte takistada. Selline nõue tuleneb Riigi Kinnisvara AS ja ehituse peatöövõtja vahelisest kokkuleppest. Üliõpilastel tuleb välja kolides oma tubadest kõik kaasa võtta, nii mööbel kui muud isiklikud asjad, sest ehitaja ei vastuta majja jäetud vara säilimise eest. Vara eest ei vastuta ka üliõpilaselamu personal.

Üliõpilaselamu teeb koostöös TTK tugistruktuuridega kõik endast oleneva aitamaks leida üliõpilastele majutusvõimalusi teistes Tallinna üliõpilaselamutes või õpilaskodudes. Täpsemat informatsiooni majutusvõimaluste kohta saab jooksvalt, kuid mitte varem kui alates märtsist 2011.a. Üliõpilaselamu vabandab saabuvate ebameeldivuste pärast. (koostas üliõpilaselamu juhataja Jana Mäekivi)


  • Jaga: