Prindi

TTK uus logo avab võimaluste värava22.08.2013

Sügisest on Tallinna Tehnikakõrgkoolil uus logo „Võimaluste värav“, mis vastab kooli arengule. 1. jaanuarist 2013 kehtima hakanud. TTK põhimääruse uue redaktsiooni kohaselt on kõrgkooli nimi inglise keeles TTK University of Applied Sciences.

TTK missiooni ja visiooni kohaselt on Tallinna Tehnikakõrgkool võimaluste väravaks oma üliõpilastele/välisüliõpilastele, õpilastele ja koostööpartneritele. TTK annab rektor Enno Lendi sõnul oma üliõpilastele võimalused omandada teadmised ja oskused, millega saab kavandada oma tulevikku liikumisel vertikaalsel ja horisontaalsel karjääril.

Logo lugu
Kool. Mis on üks kool ühe õpilase jaoks? Omaette eesmärk?
Osa teekonnast? Algus? Või lõpp-punkt?
Tallinna Tehnikakõrgkool on oma üliõpilaste jaoks Võimaluste värav.
Kõrgkool on osa iseseisvumise teekonnast, mitte aga staatiline tipp, mille vallutamine on omaette eesmärk. Tallinna Tehnikakõrgkool annab oma üliõpilastele uued oskused, millega igaüks saab luua oma tulevikku ja valida oma elu elamiseks tuhandete uute võimaluste hulgast säravaima.
See, kes on kord läbinud Võimaluste värava, vaatab maailma hoopis uue pilguga.
Tallinna Tehnikakõrgkooli sümbol on seesama Võimaluste värav.
Kujund on neljatahuline püramiid, mille esimene ja tagumine tahk on eemaldatud, avades nii kujundi kõigile, kes soovivad sellest “läbi kõndida” ja uusi võimalusi avastada.


  • Jaga: