Prindi

TTK vilistlane pälvis 2012. aasta ehitaja tiitli14.12.2012

Eesti Ehitusettevõtjate Liidu (EEEL) aastakoosolekul 13.12.2012 Tallinna Ülikooli Astra majas kuulutati TTK vilistlane Keit Paal aasta ehitajaks 2012. Keit lõpetas Tallinna Tehnikakõrgkooli hoonete ehituse eriala 1998. aastal ja töötab praegu Skanska projektijuhina.

Aasta ehitajat õnnitlesid minister Juhan Partsi ja EEEL juhatuse esimehe Tiit Kuuli kõrval ka TTK õppejõud ning vilistlased. Suur oli TTK õppejõudude ja vilistlaste üllatus kui Keit ise meie poole palvega pöördus – mees on aastaid jälginud TTK ehitusteaduskonnas tegutseva üliõpilasseltsi Ericius tegemisi ja esines avaldusega liituda seltsi tegevusega.

Kohapeal sõlmus ka kokkulepe, et tudengid ja siilid on oodatud Keidi poolt projektijuhina ehitatud vastvalminud Balti Filmi- ja Meediakooli hoonega tutvuma. Siis on võimalus koos tagasi vaadata Keidi töömeheteele. Saame mõelda tänaste murede peale ja kavandada koos tulevikutegevusi, et TTK vilistlased sama tublideks kujuneksid ja TTK lippu kõrgel kannaksid. Ka aasta ehitaja 2011 oli TTK lõpetanud Arvo Kirotus, kes on Nordeconi tunnustatud projektijuht. (info Enn Tammarult)


  • Jaga: