Prindi

TTK vilistlane Tarmo Palumets kandideeris aasta ehitaja tiitlile15.12.2009

Eesti Ehitusettevõtjate Liidu aasta ehitaja 2009 konkursile esitatud seitsme nominendi seas oli ka Harju Ehitus AS projektijuht Tarmo Palumets, kes 1994. aastal lõpetas TTKs hoonete ehituse diplomiõppe.Palumetsa viimaste aastate objektide seas, mille juures ta oli projektijuht, on Paldiski lõunasadama büroohoone-töökoda Harjumaal, Puukeskus Maardus, TNT kaubateeninduskeskuse laiendus Tallinnas, Eesti Põlevkivi Raudtee tootmiskompleks Kohtla-Järvel, AS Baltika õmblustootmishoone ehitus ja vana hoone rekonstrueerimine bürooks, Nissi põhikooli uue hoone ehitus, Narva kordoni ehitus.

Konkursiga selgitatakse välja ehitusjuht, kelle tööle on andnud tunnustuse tema juhitud objekti tellija, samuti arhitekt, projekteerija või ehitusjärelvalve teostaja.

“Meie konkursi eesmärk on propageerida ehitaja ametit ja tunnustada oma ala parimaid,” sõnas Eesti Ehitusettevõtjate Liidu juhatuse esimees Tiit Kuuli. “Vaatamata ehituse ajutisele madalseisule ei kao ehitaja amet kusagile ja me tahame, et hea ehitaja oleks ühiskonnas hinnatud.

Konkursi Aasta Ehitaja 2009 võitis Tarmo Pohlak Tallinki büroohoone ehituse juhtimise eest. Pohlak töötab ASi Merko Ehitus üldehitusdivisjoni direktorina. Võitja saab Eesti Ehitusettevõtjate Liidu poolt tasuta ehitusalase õppereisi.

Konkursile võis esitada projektijuhte, kelle juhitud objekt on valminud mullu või enne selle aasta esimest septembrit, kellel on erialane kõrgharidus ja vähemalt viieaastane töökogemus.


  • Jaga: