Prindi

TTKs õpib sügissemestril 11 välistudengit ja väliskõrgkoolides14 meie üliõpilast06.09.2011

Sel sügissemestril õpib TTKs 11 vahetusüliõpilast – 2 Saksamaa tudengit transporditeaduskonnas, 1 Tšehhi tudeng arhitektuuri ja keskkonnatehnika teaduskonnas ning 8 Türgi tudengit mehaanikateaduskonnas.Erasmuse programmi raames õpib sügissemestril 14 üliõpilast TTK partnerkõrgkoolides Soomes (Jyväskylä University of Applied Sciences, Tampere Polytechnic University of Applied Sciences, Helsinki Metropolia University of Applied Sciences), Saksamaal (University of Applied Sciences Jena, FH Augsburg) ja Taanis (Via University College). Kevadsemestril lähevad TTK üliõpilased õpingutele Iirimaale ja Portugali. 2011/2012. õppeaastal on võimalus partnerkõrgkoolides õppida 26 ja välisettevõttes praktiseerida 16 üliõpilasel.

05.09.2011 kogunesid välistudengid kõrgkooli, kus nad tutvusid teaduskondadega ja Erasmus Student Networki sügisprogrammiga. Päev lõppes tudengite ja tuutorite lõbusa bowlinguõhtuga Kuulsaalis.
Septembri lõpus plaanib rahvusvaheliste suhete osakond koos IT-kolledži välistudengitega korraldada erinevate riikide toidu- ja tutvumisõhtu, kuhu on oodatud ka meie tudengid ja õppejõud.


  • Jaga: