Prindi

Tudeng! 15. detsembril saad infot suvetööst ja puhkusest Ameerikas14.12.2010

15. detsembril kell 16.00-17.00 ESMAKORDSELT Tallinna Tehnikakõrgkoolis ruum 122. Infotunni viib läbi Kristiina, kes on kaks korda juba käinud töötamas ja puhkamas Ameerikas.Tudengid suunduvad tööle peamiselt turismipiirkondadesse, kuhu on suviseks hooajaks tööjõudu juurde vaja. Populaarseimad sihtkohad on Hawaii, San Diego, Florida, New York. See on suurepärane võimalus seigelda vabalt Ameerikas ja nautida oma noorust ning saada unustamatu kogemus. Samuti on see parim võimalus harjutada inglise keelt!
Igal aastal lendab üle 500 eesti tubli tudengi suvisel koolivaheajal Ameerikat vallutama. Kulud katavad nad USA randades ja suurlinnades ettekandjatena, poemüüjatena, hotellitöötajatena või nt fotograafidena tööd tehes, kasutades selleks maailma populaarseimat tudengivahetusprogrammi Work & Travel USA.
Tutvustavat videot Work & Travel programmi kohta saad vaadata siit: http://vimeo.com/7133171

Kui infotunni t aeg ei sobi, kuid soovid siiski kuulda juba varem programmis osalenud tudengite kogemustest USAs, siis kirjuta Student Tour’le info@studenttour.eu ja lepime kokku aja, mis  sobib.


  • Jaga: