Prindi

Tudengite korraldatav Logistikaseminar tuleb taas23.01.2013

Logistikaseminar, mis on järjekorras juba neljateistkümnes, toimub 21.-22. märtsil 2013 Haapsalus. Sellel aastal on Logistikaseminari peateemaks „Varjatud riskid: Face the Risks“. Üritusele registreerimine algab 1. veebruarist.Seminari korraldusmeeskonda kuuluvad TTK III kursuse päevaõppe logistikatudengid ning peakorraldaja on Liis Kitsing.
Pärast seminari sissejuhatavat osa jagunetakse esmakordselt ürituse ajaloos kahte gruppi. Esimene alateema on „Pädev töötaja – edu võti“, kus käsitletakse ettevõtetes esinevad personaliga seotud riske, ning teiseks alateemaks on „Koostöö – eduka ettevõtte nimel“, kus käsitletakse ettevõtete vahelisi integratsiooniriske. Osalejatel on võimalik lisaks ettekannete kuulamisele kaasa lüüa töögruppide tegevuses, lahutada meelt õhtul aset leidval üritusel, kus külaliste tuju hoiab üleval õhtujuht, ning teisel päeval võtta osa ettevõttekülastustest, mis toimuvad Haapsalu ümbruskonnas asuvates ettevõtetes.
Koostöös Eesti Ostu ja Tarneahelate Juhtimise Ühinguga (PROLOG) toimub enne Logistikaseminari Prolog SCM Academy esseekonkurss, mille parimat esseekirjutajat premeeritakse ning finalistidele antakse võimalus üritusel oma tööd tutvustada.
Logistikaseminarile on oodatud kõik sektoris tegutsevad, õppivad või lihtsalt sellest huvitatud inimesed.
Lisainfot leiab Facebook’ist ning seminari kodulehelt www.logistikaseminar.ee


  • Jaga: