Prindi

Üliõpilane, kandideeri Üliõpilasesinduse juhatusse!28.03.2013

TTK Üliõpilasesindus otsib haridus-, sotsiaal- ja kultuurivaldkonna juhti. Need valdkonnajuhid koos esimehega moodustavad ka Üliõpilasesinduse juhatuse.Lühidalt valdkondadest:
Haridusvalkonna juht. Valdkonna tegevuse eesmärkideks on TTKs hariduse kvaliteedi parandamine ja tõkatõkalaste hariduslike huvide eest seismine. Selle eesmärgi täitmiseks viime ellu erinevaid projekte ja teeme aktiivset koostööd ülikooli ning Eesti Üliõpilaskondade Liiduga.
Sotsiaalvaldkonna juht. Valdkond tegeleb mitmete koolikeskkonda puudutavate küsimustega, korraldab ja juhendab seda puudutavaid tegevusi. Esindab üliõpilaskonda ja avaldab arvamust üliõpilaskonna nimel sotsiaalvaldkonda puudutavates küsimustes (ühiselamu, koolikeskkond, lastetuba, toitlustus, õppetoetused, sisekorrad jms).
Kultuurivaldkonna juht. Valdkonna eesmärgiks on korraldada meie tudengitele aasta jooksul erinevaid üritusi (nt üle-ülikooliline rebaste ristimine, jõulupidu, TudengiDate, bowlingu turniir). Kultuuri üritustest on oodatud osa võtma kõik tudengid, samuti saavad soovijad ise projektide korraldamises kaasa lüüa.
Kui tundsid, et sinu süda hakkas põksuma mõnest neist valdkondade suunas, siis ole julge kandideerima. Kandideerimiseks nendele kohtadele ei pea olema Üliõpilasesinduse liige.
Kandideerimisel esitada oma sooviavaldus, CV ja motivatsioonikiri TTK ÜE valimistoimkonnale meilile kertu92@gmail.com
Motivatsioonikirja juhtküsimused on, miks mina sobin kõige paremini sellele kohale, milline on minu visioon.

Kandideerida saab 8.04-12.04.
Kiirusta!

TTK ÜE valimistoimkond


  • Jaga: