Prindi

Üliõpilane! MEKTORY kutsub ärimudelite konkursile!21.02.2013

TTÜ innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus MEKTORY korraldab kolmandat korda ärimudelite konkursi. Tööde esitamise tähtaeg on 19.05.2013. Võitjad sõidavad preemiareisile Silicon Valley’sse septembris 2013. Lisaks saavad parimad meeskonnad osaleda Euroopa Innovatsiooniakadeemia juulikuisel koolitusel.
MEKTORY üldine eesmärk on koondada üliõpilased, teadlased, ettevõtted ja erinevad koostööpartnerid mitmekülgsete uurimus- ja arendusprojektide teostamiseks.
MEKTORY projektid on sillaks Tallinnas ja mujal asuvate ettevõtete ning ülikooli vahel: projektide tulemina disainitakse kõrge lisandväärtusega tooted ja teenused, lansseeritakse uusi tooteid, aidatakse muuta tootmis- ning teenindusprotsesse innovaatilisemaks. Lisaks aitab MEKTORY tudengeid ette valmistada tööjõuturule sisenemiseks, pakkudes võimalusi osaleda erinevatel seminaridel, workshop’idel, õppereisidel ning ärimudelite konkursil.

MEKTORY ärimudelite konkursi fookuses on ärimudel – keskne kontseptsioon loova äriidee ja läbimõeldult tegutseva ettevõtte vahel. TTÜ kogemus juba korraldatud konkursside põhjal näitab, et üliõpilastel äriideede puudust ei ole.

Täpsem info konkursitingimuste kohta http://www.ttu.ee/public/m/Mektory/Hindamiskriteeriumid.pdf.

Lisainfo:
Daily Lehtmets
Projektijuht
Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus
Tallinna Tehnikaülikool
Tel.: 620 35 87
www.ttu.ee


  • Jaga: