Prindi

Üliõpilasesindus valis kolmeliikmelise juhatuse24.05.2011

TTK üliõpilasesindus valis 19.05.2011 uue juhatuse, milles on nüüdsest kolm liiget.
Esimeheks valiti teiseks ametiajaks 2. kursuse hoonete ehituse üliõpilane Rauno Lõhmus.
Haridusvaldkonna juhiks valiti 1. kursuse rakendusarhitektuuri üliõpilane Mari-Ann Esajas ja sotsiaalvaldkonna juhiks 2. kursuse masinaehituse tudeng Kaarel Kruuser.
Esimehe ülesanne on üliõpilasesinduse töö koordineerimine ning TTK üliõpilaste nimel arvamuste avaldamine erinevates partner- ja katusorganisatsioonides. Raunoga saab kontakti esimeesye[at] tktk.ee või tel 5273994.

Haridusvaldkonna juht tegeleb peamiselt haridusalaste küsimustega kõrgkoolis nagu õppekava, õppekorraldus, monitooringud ja probleemid õppejõududega jms. Mari-Annega saab kontakti haridusye[at]tktk.ee või tel 55607731.

Sotsiaalvaldkonna juht tegeleb peamiselt sotsiaalalaste küsimustega nagu ühiselamu, koolikeskkond, toitlustus jms. Kaarliga saab kontakti sotsye[at]tktk.ee või 53446633.

Üliõpilasesindus valis Rauno Lõhmuse, Marianne Jürgensoni ja Mari-Ann Esajase üliõpilaste esindajatena TTK nõukogu liikmeteks järgmiseks õppeaastaks.

Loomisel on ka kultuuriklubi, mis hakkab edaspidi tegelema esinduse kõrval kultuuri ja spordielu koordineerimise ja korraldamisega.


  • Jaga: