Prindi

Vastuvõtt Tallinna Tehnikakõrgkooli algas 27. juunil21.06.2011

Alates 27.06.2011 on üliõpilaskandidaatidele avatud TTK vastuvõtukomisjon. Riikliku koolitustellimuse alusel saab rakenduskõrgkoolis õppida kokku 455 õppekohal kaheteistkümne õppekava alusel nii päevases õppevormis kui kaugõppes. Avaldusi saab esitada läbi sisseastujate infosüsteemi SAIS.

Vastuvõtukomisjoni peavad kindlasti tulema kandidaadid, kes on lõpetanud kutseõppeasutuse (soodustingimused), on lõpetanud kooli enne 2004. aastat (hindeid ei ole andmebaasis) ja kellel on andmete sisestamisega või muid probleeme.

Tallinna Tehnikakõrgkool on ainuke tehnikavaldkonna riiklik rakenduskõrgkool Eestis. Rakenduskõrgharidusõppes on praktiliste oskuste osakaal vastavalt kõrgharidusstandardile kuni 20 protsenti, mistõttu on rakenduskõrgkooli lõpetamisel olemas juba töökogemus, mis annab eelise tööturul.

Vastuvõtukomisjon asub e-õppekeskuses ja on avatud tööpäeviti kell 10.00-16.00. Riigieelarvelistele õppekohtadele päevaõppesse saab esitada avaldusi 15. juulini ja kaugõppesse 25. juulini. Riigieelarvevälistele (tasulistele) õppekohtadele päevaõppes saab kandideerida kuni 29. juulini ja kaugõppes 5. augustini.

Lisateave http://vastuvott.tktk.ee


  • Jaga: