Prindi

Viis Metlogi projekti läbinut sai FIATA diplomi21.09.2011

Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsioon ja Tallinna Tehnikakõrgkool andsid 22.09.2011 üle FIATA diplomid METLOG projekti ekspedeerijate koolitusprogrammis viiele osalenule, kes kaitsesid edukalt oma lõputöö.

FIATA DIPLOMA koolitus on ekspedeerimisassotsiatsioonide rahvusvahelise föderatsiooni FIATA kehtestatud rahvusvahelisi standardeid järgiv täiendkoolituskursus, mille korraldamise õigus Eestis on FIATA liikmesassotsiatsioonina Eesti Logistika ja Ekspedeerimise Assotsiatsioonil. Koolituse põhieesmärgiks on valmistada inimesi ette oskuslikuks tegutsemiseks ja edukaks toimetulekuks rahvusvahelise ekspedeerimise valdkonnas.

Tallinna Tehnikakõrgkoolil on õigus kursus läbi viia. FIATA Diploma kursus koosneb 13 erinevast moodulist. METLOG projekti raames viidi 2010-2011. õa läbi neljasajatunnine ekspedeerimise koolitusprogramm FIATA õppekava alusel. Ekspedeerimise koolitusprogrammis osales 38 õppurit. Neist 5 kaitsesid edukalt lõputöö ja neile väljastatakse rahvusvaheliselt tunnustatud pädevustunnistus FIATA Diploma.

Projekti „METLOG projekt – töötute kompleksne koolitamine ning tööle rakendamine masina- ja metallitööstuse ning logistika valdkondades” kaasfinantseerib Euroopa Sotsiaalfond.


  • Jaga: