Prindi

Ettevõtluskonverents LEAP tõi TTKsse 70 noort nii Eestist kui välismaalt14.05.2015

13.05.2015 toimus TTKs rahvusvahelise tudengiorganisatsiooni AIESEC korraldatud ettevõtlusteemaline konverents LEAP, mis leidis aset ürituse Estonian ICT Week raames. Seminari juhatas sisse AIESECi esindaja Emre Ergin, kelle sõnul on tänapäeval start-up´ide loomine noorte hulgas, ka Eestis, väga populaarne, kuid vähesed alustatud ettevõtetest jäävad püsima.
Teemal “Miks start-up´id läbi kukuvad,” arutlesid paneeldiskussioonis Andrei Korobeinik (EstBan, Flirtic), Andrus Oks (SmartCap) ja Martin Villig (Taxify).
Pärast diskussiooni said seminaril osalenud noored konsulteerida Eesti äriinglite assotsiatsiooni EstBAN, Tallinna teaduspargi Tehnopol, Oracle´i ning Tallinna Inkubaatorite esindajatega. Oma teenuseid tutvustas ka firma Upsteem, mis tegeleb talendi- ja karjääritarkvara lahenduste loomisega.
Toimusid ka töötoad teemadel “Kuidas luua innovatsiooni (Telegrupp)”, “IOT ehk asjade interneti teenused (Tele2)” ning “Rahvusvaheline turundus (Linx Telecom)”. Konverentsi eesmärgiks oli tutvustada noortele strat-up´ide võimalusi Eestis, jagada ettevõtlusalaseid kogemusi, arendada rahvusvahelise suhtluse ja tiimitöö oskusi ning kujundada ettevõtlikke hoiakuid.

AIESECaiesec_tiimAIESEC


  • Jaga: