Prindi

Ettevõtlusnädal toob sündmused Tallinna Tehnikakõrgkooli teenusmajanduse instituuti Lääne-Virumaal02.10.2019

7-13. oktoobril üle Eesti toimuval Tallinna Ettevõtlusnädalal toimuvad huvilistele avatud ettevõtlusalased loengud ja nõustamised koostöös TTK teenusmajanduse instituudiga Rakveres ja Mõdrikul.

Esmaspäeval, 7. oktoobril kell 10.15-12.30 Rakveres Rohuaia 12 õppehoones Meelis Rebane „E-turunduse kaasaaegsed võimalused“ ja Signe Kaunissaare „Sotsiaalmeedia võimalused ettevõtja töös“.

Kell 14.30-16.00 toimub samas Kaidi Kallaste loeng: „Ettevõtja töötasu, dividendid ja maksustamine. Ettevõtluskonto“, ning Eva Vahtramäe nõustamine teemal ettevõtlus ja äriplaani koostamine. Nõustamine on etteregistreerimisega.

Teisipäeval, 8. oktoobril leiab aset teemapäev sotsiaalse ettevõtluse headest praktikatest, astuvad üles ettevõtjad ja jagatakse piirkondlike MTÜ kogemusi. Kell 16.00-17.30 Rakveres Rohuaia 12 Diana Tandru loeng “Lihtsad investeerimisvõimalused” ja samas toimub investeerimisalane  nõustamine, mis on etteregistreerimisega.

Kolmapäeval, 9. oktoobril on TTK Mõdriku õppekeskuses avalik loeng „Turu analüüsist müügi- ja turunduse planeerimiseni“ ja Rakveres Rohuiaia 12 nõustamine teemal ettevõtlus ja äriplaani koostamine, mis on etteregistreerimisega.

Neljapäeval, 10. oktoobril toimub kogu maakonnas ettevõtluspäev, kus osalevad äri- ja majandusarvestuse üliõpilased.

Lisainfo ja registreerimine nõustamistele eva.vahtramae@tktk.ee

Kõik nädala raames toimuvad sündmused üle Eesti leiab http://ettevotlusnadal.ee


  • Jaga: