Prindi

Formula Student Team Tallinn võitis Itaalias esikoha05.09.2014

Formula Student Team Tallinn kolmenädalane võistlusreis augustis kulmineerus Itaalia võistluste üldvõiduga elektrivormelite arvestuses.

Tallinna Tehnikaülikooli ja Tallinna Tehnikakõrgkooli ühismeeskond pani ennast enne Itaalia võistlusi proovile Austrias (Red Bull Ringil) ja Ungaris (Györis). Austria võistlustel saavutati üldkokkuvõttes väga tugev viies koht. Eriauhinnad (vastavalt 2. ja 3. koha karikad) saadi energiatõhususe ning auto kurvisuutlikkuse katse eest. Ungari võistlustel kahjuks auto diskvalifitseeriti kestvussõidust, sest lakkas töötamast kohustuslik elektriauto staatust iseloomustav tuli.

Mõõduvõtt Itaalias toimus, Riccardo Paletti võistluskeskuses, kus 64 meeskonda 20 riigist võistlesid nelja päeva jooksul nii teoreetilistes teadmistes kui ka sõidukatsetes.

Meeskond näitas üles tugevat taset teoreetilistes kaitsmistes. Nii vormeli turustamise äriplaani kui auto tehnilise ülesehituse eest pääseti ühena kolmest meeskonnast finaali enda teadmisi esitlema. Kahel viimasel päeval toimunud kiiruskatsetel suudeti välistada tehnilised probleemid ja piloodid realiseerisid auto potentsiaali, näidates parimaid aegu nii kvalifikatsiooni- kui ka kestvussõidus.

Tulemused:

Cost Report (kuluaruande kaitsmine) 9. koht

Business Presentation (äriplaani kaitsmine) 2. koht

Engineering Design (tehniliste lahenduste kaitsmine) 3. koht

Acceleration (kiirendus) 2. koht

Skid-pad (külgkiirenduskatse) 4. koht

Autocross (kvalifikatsioonikatse) 1. koht

Endurance (kestvussõit) 1. koht

Formula SAE Electric Italy overall winner (üldvõit).

Meeskond tänab kõiki oma toetajaid, kes on uskunud Eesti noorte võimekusse. Meeskonna suurtoetajad Tallinna Tehnikaülikooli ning Tallinna Tehnikakõrgkooli kõrval on Ehvert Mission Critical, E-Profiil, PKC Group, Viking Motors, Auto24, Baltic Bolt, Brandner PCB, Oshino Electronics Eesti OÜ, Uddeholm, Baltic Bolt, Bestra Engineering, Haridus- ja Teadusministeerium, Eesti Teadusagentuur, SKF, Attila, Scuderia Nordica, Hydroscand ja Eliko.

FS Team Tallinn

Formula Student Itaalia võistluse võidukalt lõpetanud meeskond FEST14 Põltsamaa kardirajal toimunud Baltic Openil

 

cheap louboutin sale,ralph lauren online shop,louis vuitton,michael kors outlet uk,special occasion dresses online


  • Jaga: