Prindi

FS Team Tallinn lõpetas edukalt Prahas hooaja ja otsib uusi liikmeid!17.09.2015

TTK ja TTÜ vormelimeeskonna Formula Student Team Tallinn hooaeg tipnes augustis Tšehhis toimunud elektrivormelite võistlusetapil kuuenda kohaga.

Aasta alguses otsustas meeskond ehitada Eesti esimese süsinik-monokokk kerega nelikveoline elektrivormeli. Viimased kuud möödusid meeskonna jaoks 24/7 töökojas. Tehnilistel põhjustel ei saanud meeskond kahjuks osaleda esimesel võistlusetapil Hispaanias. Võistlusrajale jõudes selgus, et transpordi käigus oli auto elektroonikasüsteem viga saanud.

Prahasse jõudes avanes võimalus kasutada kohaliku tehnikaülikooli töökodasid, likvideeriti Hispaanias tekkinud probleemid ja seati auto töökorda. Siisiki otsustati võistelda vormeliga, mis oli küll võimsuse poolest tagasihoidlikum, kuid tooks FEST15 kindlasti kestvussõidus finišisse ning seda töökorras mootorite ja akudega.

Et alustada uut hooaega uute meeskonnaliikmetega, on kuni 4.oktoobrini avatud FS Team Tallinnasse kandideerimine. Kui soovid osaleda ainulaadses projektis koos Eesti tipptudengitega ning saada ülikoolist lisaks teoreetilistele teadmistele ka praktiline väljund, liitu meeskonnaga! Täida kodulehel ankeet ja jää ootama meie tagasisidet!

Täpsem info ja kandideerimine: www.formulastudent.ee


  • Jaga: