Prindi

FS Team Tallinn otsib oma ridadesse uusi tegijaid10.09.2020

Euroopa üks tugevaim tudengivormeli meeskond FS Team Tallinn, mis koosneb Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Taltechi tudengitest, alustab uut hooaega ning otsib oma meeskonda uusi liikmeid.

Pika ajalooga meeskond on valmistanud viis sisepõlemismootoriga vormelit, kaheksa elektrijõul võistlevat autot ja kaks isejuhtivat sõidukit. Vormelitega on võite toodud Eestisse nii siin- kui ka sealpool Atlandit, viimasel võistlushooajal saavutati üldarvestuses 1. koht Tšehhis ja 3. koht Austrias, lisaks hulgaliselt poodiumikohti sõidualadelt Ungaris. Uue hooaja väljakutseteks ja võitudeks otsib nüüd meeskond uusi liikmeid.

„Tudengivormelist saadud teadmised auto sõidudünaamikast on andnud mulle võimaluse töötada autoralli ja ringrajasõidu insenerina,“ räägib TTK autotehnika vilistlane Rando Puksov kogemusest FS Team Tallinnas. Masinaehituse 2. kursuse tudeng Mattias Laos kiidab meeskonna ühtekuuluvust: „Mina leidsin tiimist uusi sõpru, kes on õpetanud selgeks treimise ja freesimise ning on aidanud koolitöödega.“

FS Team Tallinn infotund toimub 14. septembril kell 18.00 ruumis D203, kus räägitakse lähemalt meeskonna tegemistest. 
Formula Student Team Tallinna Facebooki lehel on infotunni üritus, lisaks tasub jälgida Instagrami @fsteamtallinn. Alati võib külastada FS Team Tallinna kontorit D- korpuse 2. korrusel, kus liikmed vastavad kõikidele tudengivormeliga seotud küsimustele.

Näeme infotunnis!


  • Jaga: