Prindi

Heategevuslik jõuluhommik kogus haiglas olevatele lastele ligi 2700 eurot11.12.2014

Traditsiooniliselt toimus Tallinna Tehnikakõrgkoolis kuuendat aastat järjest 10.12.2014 heategevuslik jõuluhommik. Seekordse jõuluhommiku korraldasid mehaanikateaduskonna tehnomaterjalide ja turunduse õppekava teise kursuse tudengid. Tänavune Jõuluhommik toetab MTÜ Naerata Ometi projekti “Jõulud haiglas 2014”, mis viib jõuludel haiglas viibivatele lastele jõulukingitused.

Jõuluhommiku korraldajatel on suur rõõm teatada, et tänavune Jõuluhommik on oma eesmärgi täitnud! „Meie eesmärgiks oli koguda jõuludel haiglas viibivate laste toetuseks 2000 eurot. Koos heade toetajate abiga oleme kogunud jõuludel haiglas viibivate laste jõulukingituste tarvis raha ja kingitusi 2668 euro väärtuses! Oleme õnnelikud eeskätt selle üle, et jõuludel haiglas viibivad lapsed saavad rõõmu tunda jõulukinkidest, kuid ka selle üle, et kui palju on neid häid inimesi, kes on elanud meie soovidele ja mõtetele kaasa – sponsorid, esinejad, TTK koolipere, külastajad, toetajad, abistajad. Tänavuse Jõuluhommiku kogutud toetus on kuue aasta suurim!“ kirjutab korraldustiim.

Jõuluhommik 2014 meeskond tänab ja soovib kauneid pühi kõigile toetajatele, ühekoos oleme suutnud korda saata midagi südamlikku ja ilusat!

Jõuluhommiku programm kestis pea 4 tundi – toimusid loosimised, mõõduvõtmine Tudengid vs Õppejõud, esinesid Nele-Liis Vaiksoo, Olav Ehala, Renate, Savijalakesed, Brilliance Entertainment. Kaitseliit andis ülevaate oma tegevusest ja TTK rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia II kursuse tudengid näitasid moeshow’l oma moekollektsioone teemal „Kangelane“.

jõuluhommik

jõuluhommik

jõuluhommik

 


  • Jaga: