Prindi

Heategevuslikul Jõuluhommikul koguti 1000 eurot16.12.2016

Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilaste korraldatud heategevuslikul Jõuluhommikul koguti Eesti Autismiühingule kokku tuhat eurot.

Ürituse korraldusmeeskonnaliikme Mikk Tootsi sõnul viisid sel aastal esimest korda Jõuluhommiku läbi vabatahtlikud tudengid ning üritus ei toimunud enam õppeaine raames. “Otsustasime tuua Jõuluhommiku seekord ka rohkem koolipere ja tudengite keskele, kolmanda korruse vestibüüli – see oli väga hea mõte ning saime palju postitiivset tagasisidet.”

Tuhande-eurose tšeki Eesti Autismiühingu poolt vastuvõtnud Marianne Kuzemtšenko oli väga tänulik ja liigutatud, et nende peale mõeldi ning sõnas, et nad ei ole teadlikku turundustegevust oma ühingule teinud ning see, et nende organisatsioon välja valiti, oli suur üllatus.

Eesti Autismiühingu juhatuse esimees Marianne Kuzemtšenko kõneles kolmveerand tunni vältel üliõpilastele ka autismist laiemalt – Eesti autistide olukorrast ning sellest, et neid on inimesi on meie hulgas ligi 10000 – neid diagnoose on väga erineval skaalal, samuti on erinevad kõik isiksused üksikult.

Heategevuslik Jõuluhommik toimus juba kaheksandat korda.


  • Jaga: