Prindi

Negavatt otsib taas uusi ideid06.02.2019

Juba kuuendat korda toimuv ideekonkurss Negavatt ootab keskkonnasäästlikke ideid kõikidelt 18-30 aastastelt noortelt. Esitatava idee puhul võib tegu olla nii toote kui ka teenusega, mis aitab hoida keskkonda või kampaaniaga, mis aitab tõsta teadlikkust. Seda nii kodus, koolis, linnas või kogu maailmas!

Esitatav idee ei pea olema täiesti detailideni viimistletud, sest lõplik lahendus aidatakse koos spetsialistidega reaalsuseks muuta. 

Viie eelmise hooaja jooksul on Negavatile laekunud kokku 226 ideed, mille raames on näiteks läbi viidud kraanivee joomise kampaania või jõusaali paigaldatud elektrienergiat tootvad jalgrattad, samuti on konkursilt tuule tiibadesse saanud võtmehoidjaks kokkuvolditavaid ja korduvkasutatavaid poekotte tegev Poko ning kontorite sisekliima süsteemide automatiseerimisega tegelev idufirma SmartVent. Oma projektidega lähevad jõudsasti edasi ka taaskasutatud materjalidest biolagunevat toidupakendit arendav Boxit, korduvkasutatavate kohvitopside mugavat ja kiiret pesemislahendust arendav Circup ning puidujääkidel baseeruvat 3D printimislahendust arendav 3Cular.

Esita oma idee 3. märtsiks lehel negavatt.ee ning võida selle elluviimiseks kuni 10 000 eurot!

Loe lisaks negavatt.ee või facebook.com/negavatt/

Lase oma mõttel vabalt ja piirideta lennata ning muuda maailma paremaks läbi elektri/soojuse/transpordi/toidu/jäätmete/riiete/vee/paberi säästmise!


  • Jaga: