Inseneeria karjääripäeval käis rekordarv külastajaid - Tallinna Tehnikakõrgkool

Inseneeria karjääripäeval käis rekordarv külastajaid

Inseneeria karjääripäeval käis rekordarv külastajaid

Esmaspäeval, 6. märtsil Tallinna Tehnikakõrgkoolis (TTK) toimunud Inseneeria karjääripäeval oli kohal üle kuuekümne ettevõtte ja ligi 1000 noort üle Eesti, mis korraldajate sõnul on kõigi aastate osalemise rekord. Üritust korraldas sel aastal TTK Turundusklubi.

Üle Eesti ligi seitsmekümnest koolist kohale tulnud gümnasistid ja kutsekoolide õpilased said osaleda ka TTK korraldatud töötubades ning majatuuridel, samuti tutvuda Tallinna Tehnikakõrgkooli erialade ja instituutidega, Erasmus+ võimaluste ja Inseneeriapuu projektiga. 

Karjääripäeva raames toimus ka konverents “Kuidas olla tööturul silmapaistev ilma suurema töökogemuseta?”. Konverentsi astusid üles CVKeskuse, Elroni, Eesti Töötukassa, ABB, Video CV ja Solaride’i esindajad, kes andsid noortele vajalikke teadmisi, kuidas olla atraktiivsem kandidaat tööandjale. 

Nädal enne karjäärimessi toimusid esimest korda ka tudengitele suunatud eelseminarid. “Eelseminaride eesmärk oli tuua põnevat vaheldust tavapärastele loengutele, avardades tudengite silmaringi huvitavate väliskülalistega. Kokku toimus 18 eelseminari, mida viisid läbi 32 väliskülalist. Eelseminaride idee võeti tudengite ja õppejõudude poolt vastu hästi ning kohal oli seminaridel kokku üle 500 tudengi,” rääkis karjääripäeva projektijuht Karlote Lindvest.

Suur aitäh ürituse sponsoritele: A. Le Coq, 1it Arvutipood, Connecto Eesti, Merko Ehitus Eesti, ABB, Verston, Milrem, Utilitas, Hitachi Energy Estonia, TREV-2 Grupp, Eesti Energia, Nordecon, Eastman Specialties, Southwestern Advantage Europe, Radius Machining, Saku Metall Uksetehas, Saku Metall Allhanke Tehas, Ericsson Eesti, Infragate Eesti, Kõu Mobility, Harju Elekter, Smarten Logistics, Hades Geodeesia, Profab Houses, Tallinna Vesi.

Konverents on järelevaadatav SIIT.

Uudised
ja pressiteated