Prindi

Jõuluhommik kogus Käo koolile 1300 eurot11.12.2013

Tehnomaterjalide ja turunduse 2. kursuse korraldatud traditsioonilisel heategevuslikul jõuluhommikul 10.12.2013 koguti annetuste, loterii, oksjoni ja koogimüügiga Käo Põhikooli toimetuseks ligi 1300 eurot. Peale selle annetas TTK üliõpilasesindus põhikoolile laste mängutoa mööbli ja mänguasjad.

Programm kestis ligi neli tundi, jõuluhommikut juhtis IV kursuse tehnoökoloogia tudeng Rasmus Uuspalu. Menukalt esinesid Savijalakesed, tantsustuudio TantsuGeen, bänd The Blank Lips, teenistuskoerad ja toimus kaasahaarav rõivaste tehnilise disaini ja tehnoloogia 3. kursuse üliõpilaste moeshow „Eklektika“.

Hommiku eesmärgiks oli koguda raha Grossingu jaoks – seade, mis arendab intensiivselt koordinatsiooni ja kehatunnetust, tõstes oluliselt füüsilist võimekust. Just need omadused on olulised liitpuudega lastele, kes viibivad Käo koolis.

Käo Põhikooli õpetaja Kaidi Lepik tänas üliõpilasi toreda ürituse korraldamise eest, ta nimetas neid suure algustähega tegijateks. Kõik toimus ladusalt ja oli läbi mõeldud, hommikul osales ka kooli õpilane Sebastian, kes sai ka koos Savijalakestega ühiselt tantsuringis olla. Õpetaja sõnul peab olema inimesel unistusi palju, siis läheb mõni neist ka täide.

Traditsiooniline tudengite korraldatud jõuluhommik toimus TTKs juba viiendat korda, aastate jooksul on toetatud emade ja laste varjupaika, SOS lasteküla, loomade varjupaika, Tallinna Loomaaia jääkaru. Esimest korda toetati puuetega lapsi.

1162_jouluhommik_036

1114_jouluhommik_143


  • Jaga: