Prindi

Kehakultuurikeskuse uued ruumid avardavad trennivõimalusi19.12.2014

TTK kehakultuurikeskus avas 18.12.2014 pidulikult renoveeritud ruumid. Väikese jõusaali asemel on nüüd avar ja rohkete seadmete ja vahenditega varustatud jõusaal üliõpilastele, töötajatele ja spordisõpradele. Joogat, pilatest jne saab harrastada ruumikas saalis. Ka on olemas uus saun.

Kehakultuurikeskuse juhataja Raivo Russmann ütles avamisel, et need on elukvaliteedi tõstmise ruumid. Meie aju ja keha on ühendatud, muuta see info teadmiseks, selles on küsimus. Et aju tööle panna, siis tuleb tundmatus keskkonnas stimuleerida keha, on Raivo Russmanni soovitus.
Kuna jooga asendid mõjutavad kõiki siseorganeid, siis näitas treener Kristi Pedaru, kes on aasta parimaks joogatreeneriks valitud, lihtsaid joogaharjutusi, mida saab ka istuva töö juures teha, et lõdvestuda.

Jõusaalis demonstreeris veteranide maailmameister jõutõstmises Mihkel Laurits oma medaleid ja jõutõstmist. Mihkel soovitas kõigil olla aktiivsed mõtlejad ja tegijad. Vajalikud on korralikud eluviisid, aktiivsus, positiivne mõtlemine, tervislik korrapärane toitumine, treening, töö, vaimu ja võimu tasakaal.

Kristi

kingitus

MIhkel Laurits


  • Jaga: