Prindi

Liikluskorralduse lektor Sven Kreek sai tunnustuse31.10.2019

Maanteeamet teavitas, et nende poolt iga-aastaselt väljaantavad liiklusohutusauhinna võitjad on selgunud ning nende hulgas on ka Tallinna Tehnikakõrgkooli lektor ja õppekavajuht Sven Kreek, kes pälvis auhinna aasta liiklusohutuse sündmuse eest, milleks oli Liiklushariduse teemalise logistika suvekooli korraldamine. Kokku tunnustatakse 25 eluhoidjat, võitjatele auhindade üleandmine toimub 28. novembril, kirjutab logistikauudised.ee.

Liiklusohutuse auhinna eesmärk on väärtustada ning avaldada tänu isikutele ja organisatsioonidele, kes oma tööalase või ühiskondliku tegevusega on enda asutuses või paikkonnas silma paistnud liiklushariduse korraldamise ja liiklusohutuse edendamisega.

„Suur rõõm on tõdeda, et meie ümber märgatakse ja soovitakse tunnustada tublisid tegijaid ja säravaid tegusid. Tunnustatud inimesed ja teistele silma paistvad teod on eeskujuks meile kõigile,“ ütleb Maanteeameti ennetustöö osakonna ekspert Solveig Edasi. „Maanteeamet on tänulik, et Eestis on nii palju inimesi, kes vabatahtlikult panustavad viisakasse liikluskultuuri ja liiklusohutuse 0-visiooni täitumisse.“


  • Jaga: