Prindi

Logistikaseminari korraldajad tänasid toetajaid ja kavandavad uut06.11.2014

Iga-aastast traditsiooni jätkates toimub ka sel õppeaastal Tallinna Tehnikakõrgkooli ettevõtmisel „Logistikaseminar 2015“. Üha rohkem populaarsust ja tuntust koguv seminar on järjekorranumbrilt juba kuueteistkümnes ja nagu ka eelnevatel aastatel, on projekti läbiviijateks TTK kolmanda kursuse logistikatudengid.

Enne järgmise logistikaseminari kavandamist palusid korraldajad 23.10.2014 koguneda eelmiste aastate sponsoritel ja toetajatel. Eelkõige tegime seda sooviga avaldada tänu seni osaks saanud toetuse ja huvi eest ning samuti lootusega veenda neid ka edaspidi üritusel osalema. Tänuürituse raames tutvustasid tudengid toetajatele „Logistikaseminar 2015“ missiooni ja visiooni ning käsitleti ka võimalikke logistikaseminari teemasid.

Tänuürituse juhatas sisse logistika ja majanduse õppetooli hoidja Ain Tulvi, sõna said tänavused peakorraldajad Monika Millend ja Kaisa Raudla. Meenutamaks eelmist seminari, näitas 2014. aasta seminari peakorraldaja Kaija Kilumets eelmise aasta logistikaseminari videot ja tänas toetajaid.

Tudengid korraldasid 60 külalisele vahva mängu „kiirkohting“, mille käigus said kõik osalejad omavahel tuttavaks. Teemade arutluse käigus vahetati palju logistikavaldkonnaga seostuvat aktuaalset ja huvitavat informatsiooni. Lõpetuseks jagati kõikidele eelmise aasta sponsoritele ka meened, et veelkord avaldada tänu toetuse eest.

Kohtumiseni Logistikaseminaril 2015!

logistikaseminari tänuüritus 2 logistikaseminari tänuüritus logistikaseminari tänuüritus

 


  • Jaga: