Prindi

Mehaanika- ja transporditeaduskonna päev tõi kokku üle 300 vilistlase03.11.2015

Tallinna Tehnikakõrgkooli mehaanika- ja transporditeaduskonnad korraldasid TTK 100. sünnipäeva puhul 29.10.2015 ühise vilistlaspäeva, sest kahel teaduskonnal on seljataga palju ühist, mida koos meenutada. Rektor Enno Lend, mehaanikateaduskonna dekaan Vello Vainola ja transporditeaduskonna dekaan Aimar Lukk tervitasid kohale tulnud arvukat vilistlaskonda.
2011.a kevadel sõlmisid Toyota Baltic AS ja TTK stipendiumilepingu, mille alusel määratakse igal sügisel autotehnika õppekava seast 3 stipendiaati, kes saavad kümne kalendrikuu jooksul Toyota stipendiumi 60 eurot kuus. 2015. aasta stipendiumi pälvisid II kursuse tundeng Julia Karpenko, III kursuse tudeng Riivo Kiljak ja IV kursuse tudeng Andres Erissaar. Stipendiumi eesmärgiks on motiveerida üliõpilasi olema edukad õpingutes ja kohusetundlikud praktikal.
Transporditeaduskonna endine dekaan Juhan Sein esitles oma raamatut „Sada aastat autoõpetust Eestis“. Logistika õppekava vilistlased osalesid mõttekojas, kus meenutati eelnevaid edukaid logistikaseminare ja seati sihte järgnevateks.
Vilistlased said kuulda põnevatest käimasolevatest projektidest. CNCert projekti tutvustasid Haas koolituskeskuses Marek Pakkin ja Valdur Veski. Vilistlased tegid ringkäigu automaatika-, elektritehnika-, mõõtetehnika-, lõiketöötluse-, keevitustehnoloogia- ja raudteelaboris ja liiklusklassis. Autolaboris ei jäänud nägemata Formula Student Team Tallinn vormelid ja Estonia 99.
Vilistlasõhtu lõppes kokteilvastuvõtuga kehakultuurikeskuse suures saalis. Soovijad said ühineda üliõpilastega aulas toimunud TTK 100. sünnipäevapeol.


  • Jaga: