Prindi

Narvas toimus juba viieteistkümnes logistikaseminar07.03.2014

TTK üliõpilaste korraldusel toimus 06.-07.03.2014 Narvas Logistikaseminar „Traditsioon või Innovatsioon?“, mis oli järjekorras juba viieteistkümnes.

Logistikaseminar on TTK transpordi ja logistika õppekava kolmanda kursuse tudengitele aasta suursündmus, millest võtab igal aastal osa ligi 300 õpilast ja tudengit.

Seekordne seminari peateema “Traditsioon või innovatsioon?” keskendus viimase 15 aasta jooksul toimunud muutustele, nutikatele koostöö- ja IT-lahendustele, hariduse tähenduse muutumisele, aga ka teistele päevakohastele teemadele, mida mõtestasid lahti oma ala spetsialistid Eestist ja välismaalt. Üles astusid majandusteadlane Andres Arrak, TTK rektor Enno Lend, pikaaegne Schenker AS juhatuse liige Meelis Arumeel, Kuehne+Nagel Ida-Euroopa regiooni integreeritud logistika äriarendusjuht Caroline Lockyer, PROLOG juhatuse esimees Tõnis Hintsov, transpordi planeerimise professor Dago Antov, Eesti ajaloo lektor Kaarel Vanamölder, Kultuurikatla juht Evelyn Sepp, Eesti Mereakadeemia lektor Tõnis Hunt ja Euroopa Komisjoni asepresidendi Siim Kallase kabinetiliige Miiko Peris. Unikaalset maailmavallutamise kogemust jagavad Tallinna Tehnikaülikooli Logistikainstituudi tudengid Mai-Liis Metstak, Tanel Jairus ja Martin Parro.

Seminari programmi kuulusid ka Ida-Virumaa ettevõtete külastused, toimusid töötoad. Esmakordselt Logistikaseminari ajaloos töötas Tudengiboks, mis aitas õppureid ja ettevõtteid omavahel kokku viia.

Logistikaseminar on mittetulunduslik sündmus, mis toimub paljude ettevõtete toetusel. Logistikaseminar 2014 peasponsor on Kühne + Nagel.

 


  • Jaga: