Prindi

Novembri alguses võõrustab TTK rahvusvahelise nädala külalisi03.11.2014

Tallinna Tehnikakõrgkoolis toimub 03.-07.11.2014 TTK ja Tallinna Tervishoiukõrgkooli esimene ühine rahvusvaheline nädal. Nädalale on saabunud õppejõud ja kõrgkoolide töötajaid Leedust, Soomest, Portugalist, Türgist, Suurbritanniast, Hollandist, Venemaalt ja Sloveeniast. Kahe kõrgkooli koostöö rahvusvaheliste suhete alal hõlmab ka ühisloenguid kahe kõrgkooli Erasmus tudengitele, samuti toimus augustis ühine Welcome week.

Esimesel päeval on külaliste võõrustajaks TTK. TTK arendusprorektor Anne Kraav tervitas saabunuid ja soovis tulevikus edukat koostööd. Rahvusvaheliste suhete spetsialist Triin Thalheim tutvustas kõrgkooli tegevusvaldkondi ja erinevaid projekte. Külalised tegid ringkäigu kõrgkooli laborites ja said ülevaate ka TTK ja TTÜ Formula Studenti ühisprojektist.

Eestis elav inglane Robin Hazelhurst, tõlkija ja õppejõud, kirjeldas tabavalt ja peene huumoriga, kuidas võõras kultuuriruumis hakkama saada. Lõbusal ja harival kultuuriliste erinevuste workshopil esines pikka aega Erasmus-koordinaatorina töötanud Merje Kuusk.

Teisipäeval külastab TTKd Moskva Geodeesia ja Kartograafia Ülikooli ja kolledžite delegatsioon.

Kolmapäeval on tudengid oodatud e-õppekeskusesse kl 14.30 – 15.30 „Minu Erasmus“.Oma välismaa kogemusest räägivad kaks TTK vilistlast Jaana Kurgpõld ja Maile Tuuling, kes käisid praktikal ja hetkel õpivad Taanis.

Kolmapäeval kl 11 toimub rakendusarhitektuuri IV kursuse üliõpilase Mark Grimitlihti näituse DOTS avamine TTK fuajees.

International week International weekrahvusvaheline nädal

 


  • Jaga: