Prindi

Rahvusvaheline nädal Augsburgis oli suunatud tugistruktuuride tööle11.05.2015

26.04.-01.05.2015 osalesid kahe teaduskonna dekaani abid, Epp-Maria Udumäe mehaanikateaduskonnast ning Tairi Tuulik rõiva- ja tekstiiliteaduskonnast, Saksamaal rahvusvahelisel nädalal “Augsburg UAS international staff week 2015”.

Kokku oli tulnud 16 esindajat 12 erinevast riigist. Eesmärgiks oli tutvustada TTKd programmis osalejatele, Augsburg UAS töötajatele ja tudengitele ning osaleda rahvusvahelistumise töötubades.
Programmis sisaldus ringkäik ülikoolilinnakus, tuurid erinevates teaduskondades, tutvumine  raamatukogu ja seal kasutusel olevate süsteemidega, töövarju programm ja laborite külastus. Töötubadest üks kõige olulisemaid oli „Non-academic staff: Key-actors in the internationalization process”.
Kogu üritus oli suunatud mitteakadeemilisele personalile ning keskenduti nende rollile üliõpilaste rahvusvahelistumises. Nädala jooksul toimunud üritused TTK partnerkõrgkoolis Ausburgis laiendasid silmaringi, andsid motivatsiooni ning uusi teadmisi teiste koolide õppekorraldusprotsesside kohta.

Ausburg

Ausburg

Ausburg


  • Jaga: