Prindi

Rektor Enno Lendi alanud õppeaasta tervitus04.09.2017

Tallinna Tehnikakõrgkooli rektor Enno Lend tervitab kõiki üliõpilasi uuel alanud õppeaastal.

Austatud üliõpilased!

Uue õppeaasta alguses soovin teile edu valitud õppekava omandamisel. Käesolev õppeaasta on meie kõrgkoolis päriselt uus ligi 680 esmakursuslasele, vähemalt 300 üliõpilasel seisab ees õppekava lõpetamine. Olgu siis nii, et erinevate ainete läbimine on nagu trepiastmetel käimine, mida mööda jõuate soovitud eriala omandamiseni. Televisioonist tuntud Eesti mängu stiil inseneeria õpinguteks ei sobi, seepärast olge süsteemsed, looge seosed oma õpingutes ja tehke õigeid toiminguid õigel ajal.Teie loote tulevikku, sest maailmas on umbes 40 keelt, milles saab kõrgharidust omandada, meie emakeel nende hulgas.

Sellel aastal on paraku nii, et kooli remonditööd lõpevad alles septembris ning harjumuspärased fuajee trepiastmed on veel tolmused. Kuid soovin rõhutada veel seda, et lisaks uuenenud taristule on muutunud meie kooli juhtimisstruktuur. Õppetöö läbiviimise ja õppekava arengu eest vastutavad üksused on nüüdsest instituudid ja keskused. Õppetulemuste arvestamine ja üliõpilaste õppenõustamine on koondatud õppeosakonda.

Kui lähinädalatel uudse sisearhitektuurse kujunduse saanud esimene korrus valmib, kolib TTK uuele tuiksoonele ka üliõpilasesindus. Tahan loota, et koos teiste üksustega tekib sinna igati nüüdisaegne ja asjakohane üliõpilaskonna info- ja suhtlemisala. Kuid seniks veel ootamist ja kordaminekuid alanud õppeaastaks!

Enno Lend
rektor


  • Jaga: