Prindi

Rektor kostitas parimaid lõpetajaid ja tegusaid üliõpilasi16.06.2015

TTK rektor Enno Lend kutsus viie teaduskonna parimad lõpetajad ja üheksa TTK tegusa üliõpilase stipendiumi pälvinut 16.06.2015 vastuvõtule. Enno Lendi sõnul annab koolile ilme välimus, sisemus ja lõpetajad. Rektor on kindel, et vastuvõtule on tulnud need, kes kujundavad kooli maine.
Õppeprorektor Lauri Peetrimägi andis kaasa soovituse olla õnnelik. Õnnelikkus on seisund, hääletatus, küsimus on hetkedes, et seda ära tunda. Õppeprorektori sõnul võivad noored enesekindlalt tulevikku vaadata, TTK lõpetajate tööhõive on kõrge. Kool on andnud oskused, hoiakud ja teadmised, millega elus hakkama saada. Ta soovitas elus põrutada sajaga, aga liikluses jälgida liikluseeskirju.
Arendusprorektor Anne Kraav rääkis ajast, mis liigub meist sõltumata.Tema sõnum oli –õppige aega õigesti kasutama ja jagama, õppige „ei“ ütlema. Tehke valikuid ja otsuseid! Ja nagu laulab Tanel Padar: Võta aega veidi ringi vaadata, aega elada.
Vastuvõtt jätkus ühise tordisöömise ja juba omavaheliste vestlustega rektor Enno Lendi, arendusprorektor Anne Kraavi ja õppeprorektor Lauri Peetrimägiga.

Oliver LaatsParimate vastuvõttKaisa Männamaa Mihkel Speek


  • Jaga: