Prindi

Rektor kutsus parimad lõpetajad vastuvõtule18.06.2014

TTK rektor Enno Lend kutsus viie teaduskonna parimad lõpetajad 18.06.2014 vastuvõtule, et koos tõmmata joon alla neli aastat kestnud õpingutele.

Rektor Enno Lendi sõnul näitab tänane kogunemine suutlikkust, tahet, valmidust, oskusi ja teadmisi, mida tuleb nüüd rakendama hakata. Rektori sõnul on tegemist lõpetajate lipulaevaga, püramiidi tipuga. Rektor soovis värsketele lõpetajatele õnne, teotahet ja edu.

Õppeprorektor Lauri Peetrimägi andis kaasa soovituse olla õnnelik. Õnnelikkus on seisund, hääletatus, küsimus on hetkedes. Tema sõnul olid kõigil võrdsed võimalused, kuid osad suutsid end häälestada õnnelikuks ja saavutada parimaid tulemusi. Õppeprorektor kutsus edaspidi andma tagasisidet, et pidevalt õppetööd parendada. Ta soovis lõpetajatele head lõpetamist ja ilusat suve.

Vastuvõtt jätkus ühise tordisöömise ja juba omavaheliste vestluste ning meenutustega koolielust rektor Enno Lendi, arendusprorektor Anne Kraavi ja õppeprorektor Lauri Peetrimägiga. Mälestuseks kõrgkooli kokkuvõtvast koosviibimisest jääb ühispilt.

Parimate vastuvõtt Parimate vastuvõtt

 


  • Jaga: