Prindi

Sada üllatust, sada kinki, sada ideed!03.11.2015

TTK arhitektuuriinstituut avas Disaini– ja Arhitektuurigaleriis Pärnu mnt 6 kooli 100. aastapäevale pühendatud näituse “100 kinki” .

Kuraatorite Mark Grimitlihti ja Ahti Sepsivarti sõnul koosneb näitus TTK arhitektuuri ja keskkonnatehnika teaduskonna õppejõudude ja tudengite loodud sajast kingist, mis on pakendatud erimõõtmelistesse karpidesse, mida iga külastaja saab ise avada ja uurida. Kingi kontseptsioonid on lahendatud iga kinkija oma vaba äranägemise ja tunde järgi.

“Eesmärk on pakkuda külastajale üllatust ja avastamisrõõmu, et edasi kanda iga kingituse omapärast vibratsioon,“ räägivad idee autorid, TTK arhitektuuriinstituudi vilistlased Grimitliht ja Sepsivart.

Näituse avamisel tunnustas TTK rektor Enno Lend  loovust, mis paistab välja karpidesse peidetud kinkidest. Arhitektuuri ja keskkonnatehnika teaduskonna dekaan Hindrek Kesler soovis kõigile kõrget lendu ja lennutas paberlennuki üle galerii.

Kingitustest koosnev efektset vaatepilti pakkuv näitus jääb külastajatele ja linnas jalutajatele vaatamiseks 15. novembrini.

Vaata: Näituse 100 kinki plakat

   


  • Jaga: