Prindi

Selgunud on aasta tegusa üliõpilase kevadsemestri stipendiaadid11.06.2021

Aasta tegusa üliõpilase stipendiumi statuudi ja stipendiumikomisjoni 7. juuni 2021. a otsuse alusel on 2020/2021. õa kevadsemestri stipendiaadid:

1. Karl Joosep Einmann – Tallinna Tehnikakõrgkooli maine kujundamise ning eriala populariseerimise eest TTK Logistikaseminar 2021 peakorraldajana.

2. Robert Kürsa – Tallinna Tehnikakõrgkooli maine kujundamise ning eriala populariseerimise eest TTK Logistikaseminar 2021 tehnilise korraldajana.

3. Mihkel Tiits – Panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilasesinduse töösse ja aktiivse tegevuse eest üliõpilaselu edendamisel.

4. Angela Nemvalts – Tallinna Tehnikakõrgkooli maine kujundamise ning eriala populariseerimise eest TTK Logistikaseminar 2021 turundusjuhina.

5. Priit Reinpõld – Eduka osalemise eest idee autorina ja meeskonna eestvedajana Garage48 Future of Wood häkatonil.

6. Tanel Aavistu – Panuse eest Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilasesinduse töösse ja Erasmus+ õpirännet tutvustavate videote loomise eest.

7. Taavi Kalev – Aktiivse osalemise eest betooniprinteri arendusrühma töös ja kõrgkooli tuutorprogrammis, panuse eest üliõpilasesinduse töösse instituudi üliõpilaskogu esimehena ja eriala populariseerimisel.

8. Evelin Tarro – Eduka osalemise ja logistikainstituudi esindamise eest TTK Teadusfestivalil ning panuse eest õppekava arendamisel transpordi ja logistika õppekava nõukogu liikmena.


  • Jaga: