Prindi

Soome logistikud huvitusid elektriautode testimisest ja vormelitest10.09.2014

Tallinnas 05.09.2014 viibinud Kesk-Soome logistikaühingu LOGYN viieliikmeline delegatsioon Simo Hokkaneni juhtimisel külastas Tallinna Tehnikakõrgkooli. Soome külalised kohtusid rektor professor Enno Lendiga, kes andis ülevaate Eesti rakenduskõrghariduse suundumustest ja meie koolist.

Autonduse õppetooli hoidja Sven Andresen andis ülevaate kõrgkooli autovaldkonna projektidest. Soome kolleege huvitas elektriauto-uuringu käekäik ja tudengivormeli- projekt kui õppeprotsessi osa. Logistikutele pakkusid mõlemad teemad tõsist pinget, esitati palju küsimusi. Seejärel tegid külalised ringkäigu kooli laboratooriumides. Pikem peatus oli Formula Studenti boksis, imetleti elektrivormelit ja värskeid Itaalia-etapi kuldmedaleid. Külaliste hinnangul on TTK praktikakeskkond varemnähtutest moodsaim.

Ringkäigu lõppedes liitusid Soome külalistega logistika ja majanduse õppetooli hoidja Ain Tulvi ja Eesti logistikute esindusorganisatsiooni PROLOG esindajana Tõnis Hintsov. Vahetati kogemusi ja arutleti kahe ametiliidu koostöövõimaluste üle.

Tallinna külaskäigu teisel päeval käisid Soome logistikud Eesti Meremuuseumis.

Soome logistikud

 


  • Jaga: