Prindi

Tähelepanu! Siidisaba 7 üliõpilaselamu on valmimas20.01.2015

Siidisaba 7 üliõpilaselamu avab peagi oma uksed. Uues üliõpilaselamus pakutakse majutust nii Tallinna Tehnikaülikooli kui ka Tallinna Tehnikakõrgkooli üliõpilastele.

Renoveerimistööd viiakse läbi etapiliselt. Märtsis 2015 lõpeb renoveerimine hoone B-korpuses ning  alustatakse majutusteenuse pakkumisega. B-korpuses on kohti 351 tudengile. 2015. aasta septembriks on hoone on täies ulatuses renoveeritud ning siis lisandub juurde 344 kohta. Seega, sügisest 2015 suureneb TTÜ Üliõpilasküla majutuskohtade arv ligi 700 koha võrra.

5-korruselises hoones asuvad möbleeritud tudengikorterid põhinevad boksisüsteemil. Boksi kuulub kaks tuba, kööginurk, tualett ja duširuum. 2-toalise boksi pindala on 35 m2. Majas on ka 39 ühekohalist boksi. 1-toalise boksi pindala on 17 m2. Ühiselamus on interneti kasutamise võimalus. Hoone esimesel korrusel asub rattaparkla. Sügisel 2015 avatakse ka iseteenindav selvepesula.

Alates 16. veebruarist 2015 saavad eelisjärjekorras kahekohalistele tubadele kohataotlusi esitada hoone renoveerimata tiivas hetkel majutuvad Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengid ja TTÜ Mereakadeemia tudengid. Taotlusi saab esitada läbi e-Kyla süsteemi.

Info üliõpilaselamu kohta:

http://www.ttu.ee/organisatsioonid/campus/uliopilaselamud/siidisaba-7/


  • Jaga: