Prindi

Tallinna Tehnikakõrgkooli lõpetab 309 noort19.06.2014

Tallinna Tehnikakõrgkoolis on 19. ja 20. juunil järjekordne pereheitmise päev, kui rektor Enno Lend annab diplomi 309 rakenduskõrgharidusega noorele spetsialistile.

Rektor Enno Lendi sõnul ei päädi nüüdisaja kõrgharidus kolme, nelja, viie või üheksa aasta pikkuse õpinguperioodiga, vaid elu on kestvas teadmiste ja arusaamiste arendamise protsessis.

TTK 19. lennu lõpetanute seas on arhitektuuri ja keskkonnatehnika, mehaanika-, transpordi- , rõiva- ja tekstiiliteaduskonna ning ehitusteaduskonna õppekavade rakenduskõrgharidusdiplomi saajad. Kokku on nüüdseks TTKs omandanud kõrghariduse 3556 lõpetajat.

Transporditeaduskonnas on sel aastal 72 ja ehitusteaduskonnas 95 lõpetajat. Arhitektuuri ja keskkonnatehnika teaduskonnas jõudis diplomini 47 noort, mehaanikateaduskonnas oli lõpetajaid 56, rõiva- ja tekstiiliteaduskonnas 39. Eesti tööturul ja ettevõtluses on jätkuvalt vaja tehnikavaldkonna rakendusinsenere, et majandust arendada.

2014. aastal on cum laude lõpetajaid viie teaduskonna peale 12, kes osalevad Vabariigi Presidendi vastuvõtul Kadrioru lossi roosiaias 26. juunil.

Lõpetamised

Lõpetamised

 


  • Jaga: