Prindi

Tehnikainstituudi tudeng sai Radius Machiningu stipendiumi06.11.2020

5. novembril andis Radius Machining OÜ esindaja Ahti Talts tehnikainstituudi masinaehituse 4. kursuse tudengile Tanel Tammeveskile üle stipendiumi summas 1500€ tema insenertehnilise panuse eest tudengivormeli detailide arendamise eest.

Radius Machining OÜ koostöölepingu eesmärk on TTK tehnikainstituudi masinaehituse õppekaval õppiva üliõpilase motiveerimine, kokku osales stipendiumikonkursil kuus kandidaati.

Tanel Tammeveski sõnul on töö tudengivormeli meeskonnas andnud talle palju uusi teadmisi ja kogemusi inseneeria valdkonnast. „Meeskonna liikmeks olles oli mul juba esimesel aastal võimalik enda ,,ideest tooteni” detail auto külge paigaldada“. Kui esimesel aastal projekteeris Tammeveski FEST18 vormelile nookuri, siis kolmandal aastal võttis ta enda väljakutseks juba FEST20 võistlusauto jõuülekande valmistamise.

Tehnikainstituudi lektor Madis Moor ütleb: „Ta on maksimaalset tulemust püüdlev üliõpilane ning mõistab, et kõik, mida kõrgkoolis õpetatakse võib tulevikus erinevates olukordades vaja minna, mistõttu pühendab ta aega enda arendamisele“.

Radius Machining OÜ stipendium anti välja juba kolmandat korda.


  • Jaga: